Wiertło 3,5mm kobaltowe HSS-Co SwissTech SWT1252235A PRO19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 3,5mm kobaltowe HSS-Co Swisstech SWT1252235A
Swisstech SWT-125-2235A
SWT1252235A
Wiertło kobaltowe cylindryczne wzmocnione 3.5mm Swisstech SWT1252235A
SWT-125-2235A
SM.CK016,19,9ZLNE
Wysokowydajne wiertła produkowane ze stali szybkotnącej o doskonałej odporności na temperatury, zawierającej 8% kobaltu. Przeznaczone do wiercenia w stalach do 1,400N/mm2 jak stal żaroodporna, stal nierdzewna, brąz, gdzie wymagana jest długa żywotność narzędzia, co gwarantuje powłoka TiN. Doskonale nadają się do pracy ciągłej. Kąt wierzchołkowy 135°, kąt pochylenia: standard. Wykonane zgodnie z DIN 1897RN. Tolerancja średnicy otworu h8, tolerancja uchwytu f11. Wykonano zgodnie z normą BS 328, DIN 1897RN, DIN 1412C.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23241606 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Producent | SwissTech |
| Supplier Part No. | SWT-125-2235A |
| EAN13 Barcode | 5036140195356 |
| Średnica chwytu | 32 mm |
| Średnica wiertła | 3.50 mm |
| Tolerancja średnicy wiertła | 3.50 mm |
| Kąt wierzchołkowy | 135 ° |
| Standard, norma | BS 328, DIN 1897 RN;DIN1412C |
| Web Thickness | Strengthened;Form c |
| Tolerancja średnicy chwytu | h8 |
| Długość chwytu | f11 |
| Point Type | Split Point |
| Typ rowków | Spiralne |
| Typ spirali | Normalna spirala |
| Cutting Direction | Prawy |
| Powłoka, wykończenie powierzchni | Bright |
| Grupa materiałowa | M42 |
| Materiał | stal narzędziowa szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co, Cobalt High Speed Steel |
| Seria | 2010 |
| Długość całk. | 52 mm |
| Długość rowków lub robocza | 20 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | stal narzędziowa szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co, Cobalt High Speed Steel |
| Długość całk. | 52 mm |
| Kąt wierzchołkowy | 135 ° degree |
| Point Type | Split Point |
| Product Number | |
| Seria | 2010 |
| Długość rowków lub robocza | 20 mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Cutting Direction | Prawy |
| Standard, norma | BS 328 DIN 1412C DIN 1897RN |
| Powłoka, wykończenie powierzchni | Bright |
| Coolant Delivery | |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Kąt spirali | ° degree |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Średnica wiertła | 3.5 mm |
| Rodzaj rowków | |
| Typ spirali | Normalna spirala |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| Web Thickness | Form C |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS-Co |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Średnica wiertła w mm | 3.5mm |