Wiertło 3/8" cylindryczne walcowane HSS calowe Senator SEN0250002A PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 3/8" cylindryczne walcowane HSS calowe Senator SEN0250002A
Senator SEN-025-0002A
SEN0250002A
Wiertło cylindryczne walcowane HSS 3/8" Senator SEN0250002A
SEN-025-0002A
SM.CK016,78,8ZLNE
Opis produktu
Wiertła grupy Senator poddawane są walcowaniu, które powoduje molekularne rozciągnięcie ziarnistości w strukturze, a tym samym wpływa na kształtowanie wyjątkowej wytrzymałości narzędzi. Końcówki wierteł są dodatkowo szlifowane w celu poprawy efektywnego wiercenia. Przeznaczenie: materiały drewniane, plastik oraz stal. Wyk.wg: BS 328 : Part 1 : 1986 & DIN 338 Type N.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Senator |
| Doprowadzenie chłodziwa | Zewnętrzne |
| Kierunek skrawania / kierunek cięcia | Prawostronny, prawy |
| Średnica wiertła, średnica wiercenia | 3/8" calowe |
| Kod EAN13 | 5036140158924 |
| Kod eCl@ss | 21010101 |
| Powłoka, wykończenie | czernione, oksydowane, oksyda |
| Wykonanie rowków | Walcowane |
| Długość rowków; długość robocza dla wierteł | 3 7/16" calowe |
| Typ rowków | Spiralny, spirala |
| Typ spirali | Zwykła spirala |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High speed Steel |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Liczba końców | Jeden koniec |
| Liczba rowków | 2 |
| Głębokosć całk./opak. | 35 |
| Długość całk./opak. | 130 |
| Waga całkowita | 0.43 |
| Szerokość całk./opak. | 35 |
| Kąt wierzchołkowy | 118° stopni |
| Średnica chwytu | 3/8" calowe |
| Standard, norma | BS 328 : Part 1 : 1986 ; DIN 338 Type N |
| Nr produktu | SEN-025-0002A |
| Kod UNSPSC | 23241634 |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Walcowy |