Wiertło 4,6mm długie HSS czernione Sherwood SHR0251472G
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 4,6 mm długie HSS czernione Sherwood SHR0251472G
Sherwood SHR-025-1472G
SHR0251472G
Wiertło cylindryczne HSS, długie 4.60mm SHR0251472G
SHR-025-1472G
SM.CK016,8,5ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| Doprowadzenie chłodziwa | Zewnętrzne |
| Cutting Direction | Prawy |
| Średnica wiertła | 4.60 mm |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| EAN13 Barcode | 5036140171831 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Finish/Coating | Steam Tempered |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 82 mm |
| Flute Type | Spiralne[txt] |
| Kąt spirali | 30° stopni |
| Typ spirali | Normal Helix |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Długość całk. | 126 mm |
| Kąt wierzchołkowy | 118° stopni |
| Point Type | Split Point |
| Seria | L100 |
| Średnica chwytu | 4.6 mm |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Standard, norma | BS 328; Part 1: 1986; DIN 340 RN; ISO 494 |
| Sup. Part No. | SHR-025-1472G |
| UNSPSC Code | 23241637 |
| Waga 10 elementów | 139 g |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Średnica wiertła w mm | 4.6mm |