Wiertło 4,7mm HSS-Co do stali nierdzewnej kobaltowe Kennedy KEN0260940K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 4,7mm HSS-Co do stali nierdzewnej kobaltowe Kennedy KEN0260940K
Kennedy KEN-026-0940K
KC-016,8,3ZN/SM.[NM]
Wykonane zgodnie z: BS 328, DIN 338B.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Średnica wiertła | 4.70 mm |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| EAN13 | 5036140272828 |
| ecl@ss | 21010101 |
| Wykończenie, powłoka | Bronze Oxide |
| Rodzaj rowków | Szlifowane rowki |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 80 mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Typ spirali | Normalna spirala |
| Materiał | stal narzędziowa szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co, Cobalt High Speed Steel |
| Grupa materiałowa | M42 |
| Liczba końców | Jeden koniec |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Długość całkowita | 80 mm |
| Waga całkowita | 0.008 |
| Kąt wierzchołkowy | 135° stopni |
| Point Type | Split Point |
| Średnica chwytu | 4.70 mm |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Standard, norma | BS 328; DIN 338B |
| Oznaczenie | KEN-026-0940K |
| UNSPSC | 23241634 |
| Web Thickness | Wzmocnione |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | stal narzędziowa szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co, Cobalt High Speed Steel |
| Długość całkowita | 80mm |
| Kąt wierzchołkowy | 135° stopni |
| Point Type | Split Point |
| Numer produktu | |
| Seria | |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 80mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | BS 328 DIN 338B |
| Grupa materiałowa | M42 |
| Wykończenie, powłoka | Bronze Oxide |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Kąt spirali | ° stopni |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Średnica wiertła | 4.7mm |
| Rodzaj rowków | Szlifowane rowki |
| Typ spirali | Normalna spirala |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| Web Thickness | Wzmocnione |
Dane techniczne
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Materiał wiertła | HSS-Co |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Średnica wiertła w mm | 4.7mm |