Wiertło 4mm monolityczne z węglika z powłoką Q-3D SwissTech SWT1583540S PRO19-20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Swisstech Wiertło 4mm monolityczne z węglika z powłoką Q-3D SWT1583540S
Swisstech SWT-158-3540S
SWT1583540S Swisstech Wiertło węglikOWE 4mmQ-COAT 3xD
Przeznaczone do wiercenia w stali, żeliwie, żeliwie szarym, żeliwie utwardzonym, żeliwie ciągliwym, metalach kolorowych oraz wobrabialnym plastiku. Kąt wierzchołkowy: 140°, Tolerancja średnicy cięcia: m7, Tolerancja uchwytu: h6. Wyprodukowano zgodnie z normą: DIN 6537.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23241605 |
| eCl@ss Code | 21010190 |
| Producent | SwissTech |
| Supplier Part No. | SWT-158-3540S |
| EAN13 Barcode | 5036140198708 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Węglik |
| Długość całk. | 66 mm |
| Kąt wierzchołkowy | 140 ° degree |
| Point Type | Helical |
| Product Number | |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 6 mm |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 24 mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Cutting Direction | Prawy |
| ISO Category Grade | |
| Standard, norma | DIN 6537 |
| Grupa materiałowa | Drobnoziarnisty |
| Finish/Coating | TiAlN |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Kąt spirali | 30 ° degree |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |
| Średnica wiertła | 4mm |
| Typ spirali | Normalna spirala |
| Tolerancja średnicy wiertła | m7 |
| Web Thickness | Form C |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | Węglik |
| Powłoka wiertła | TiAlN |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Średnica wiertła w mm | 4mm |