Wiertło 5,5mm cylindryczne paraboliczne HSS-Co SwissTech SWT1250855A PRO19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Swisstech Wiertło 5,5mm cylindryczne paraboliczne HSS-Co SWT1250855A
Swisstech SWT-125-0855A
SWT1250855A Swisstech Wiertło cylindryczne PARABOLICZNE HSS-Co 5,5mm
Narzędzia szlifowane, białe z parabolicznymi ostrzami odpornymi na wysokie temperatury, zaprojektowane do efektywnego wiercenia w miękkich materiałach o odporności na rozciąganie do 1,300 N/mm2. Szybsze pozbywanie się odpadów wiórowych. Wiercą do 5 x średnicy. Powłoka Tin daje dłuższą żywotność narzędzia. Kąt wierzchołkowy 130°. Kąt spirali: normalny. Wzmocnione. Tolerancjaia średnicy: h8. Tolerancja chwytu: f11. Wykonane zgodnie z: DIN 338 RN. Kąt wierzchołkowy wg DIN 1412 C.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23241634 |
| Producent | SwissTech |
| Supplier Part No. | SWT1250855A |
| EAN13 Barcode | 5036140193192 |
| Średnica wiertła | 5.50 mm |
| Średnica chwytu | 5.50 mm |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 57 mm |
| Długość całk. | 93 mm |
| Seria | 1040 |
| Materiał | Cobalt High Speed Steel |
| Grupa materiałowa | M42 |
| Finish/Coating | Bright |
| Cutting Direction | Prawy |
| Typ spirali | Normal Helix |
| Kąt spirali | 37 ° |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Flute Type | Parabolic |
| Rodzaj rowków | Szlifowane rowki |
| Kąt wierzchołkowy | 130 ° |
| Point Type | Split Point |
| Liczba końców | Jeden koniec |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| Doprowadzenie chłodziwa | Zewnętrzne |
| Web Thickness | Wzmocnione |
| Standard, norma | BS 328;DIN 338. |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | stal narzędziowa szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co, Cobalt High Speed Steel |
| Długość całk. | 93 mm |
| Kąt wierzchołkowy | 130 ° degree |
| Point Type | Split Point |
| Product Number | |
| Seria | 1040 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 57 mm |
| Flute Type | Parabolic |
| Cutting Direction | Prawy |
| Standard, norma | BS 328 DIN 338 |
| Finish/Coating | Bright |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Kąt spirali | 37 ° degree |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Średnica wiertła | 5.5 mm |
| Rodzaj rowków | Szlifowane rowki |
| Typ spirali | Normalna spirala |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| Web Thickness | Wzmocnione |
Dane techniczne
| Powłoka wiertła | TiN |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Materiał wiertła | HSS-Co |
| Średnica wiertła w mm | 5.5mm |