Wiertło 5,9mm HSS-Co do stali nierdzewnej kobaltowe Kennedy KEN0261180K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 5,9mm HSS-Co do stali nierdzewnej kobaltowe Kennedy KEN0261180K
Kennedy KEN-026-1180K
KEN0261180K
5.90mm wiertło kobaltowe do stali nierdzewnej Kennedy KEN0261180K
Kennedy KEN-026-1180K
SM.CK016,11ZLNE
Wysokowydajne wiertła wykonane z 8% stali kobaltowej z doskonałą odpornością na temperaturę. Do wiercenia w stali o wytrzymałości na rozciąganie do 1,400 N/mm2, w bardzo twardym brązie i stali nierdzewnej, jak również w stalach żaroodpornych i kwasoodpornych. Kąt wierzchołkowy: 135°. Kąt pochylenia linii śrubowej: normalny. Kąt ścinu: normalny. Tolerancje: średnica części tnącej: h8, średnica chwytu: f11.
Wykonane zgodnie z: BS 328, DIN 338B.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Waga | 0.015 |
| UNSPSC Code | 23241634 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 0261180K |
| EAN13 Barcode | 5036140272941 |
| Długość rowków lub robocza | 93 mm |
| Długość całk. | 93 mm |
| Średnica wiertła | 5.90 mm |
| Materiał | stal narzędziowa szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co, Cobalt High Speed Steel |
| Grupa materiałowa | M42 |
| Powłoka, wykończenie powierzchni | Bronze Oxide |
| Cutting Direction | Prawy |
| Typ spirali | Normalna spirala |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Typ rowków | Spiralne |
| Rodzaj rowków | Szlifowane rowki |
| Kąt wierzchołkowy | 135 ° |
| Point Type | Split Point |
| Liczba końców | Jeden koniec |
| Średnica chwytu | 5.90 mm |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Web Thickness | Wzmocnione |
| Standard, norma | BS 328; DIN 338B |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | stal narzędziowa szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co, Cobalt High Speed Steel |
| Długość całk. | 93 mm |
| Kąt wierzchołkowy | 135 ° degree |
| Point Type | Split Point |
| Product Number | |
| Seria | |
| Długość rowków lub robocza | 57 mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Cutting Direction | Prawy |
| Standard, norma | BS 328 DIN 338B |
| Powłoka, wykończenie powierzchni | Bronze Oxide |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Kąt spirali | ° degree |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Średnica wiertła | 5.9 mm |
| Rodzaj rowków | Szlifowane rowki |
| Typ spirali | Normalna spirala |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| Web Thickness | Wzmocnione |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS-Co |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Średnica wiertła w mm | 5.9mm |