Wiertło 50mm 725mm na stożku Morse'a HSS bardzo długie Sherwood SHR0244055F
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 50mm 725mm na stożku Morse'a HSS bardzo długie Sherwood SHR0244055F
Sherwood SHR-024-4055F
SHR0244055F
x Sherwood SHR0244055F SHR0244055F
SHR-024-4055F
SM.CK016,4140ZLNE
Opis produktu
MetrycznePrawo tnące ekstra długie narzędzia przeznaczone do wiercenia w stali, żeliwie, stopach i niestopach 1000N/mm2 i również odpowiednie do wywierceń w miękkich i średnich żeliwach szarych ciągliwych, niemieckim srebrze i graficie. Kąt wierzchołkowy: BS328 PTI 1986.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Doprowadzenie chłodziwa | External |
| Kierunek skrawania / kierunek cięcia | Prawostronny, prawy |
| Średnica wiertła, średnica wiercenia | 50.00 in |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| Typ długości wiertła | Extra Length |
| Kod EAN13 | 5036140270473 |
| Kod eCl@ss | 21010101 |
| Powłoka, wykończenie | Black Oxide |
| Długość rowków; długość robocza dla wierteł | 600mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Typ spirali | Zwykła spirala |
| Materiał | High Speeed Steel |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Długość całk./opak. | 725mm |
| Kąt wierzchołkowy | 118° stopni |
| Seria | |
| Średnica chwytu | |
| Tolerancja średnicy chwytu | |
| Standard, norma | DIN1870/Series 1 |
| Nr produktu | SHR-024-4055F |
| Rozmiar chwytu stożkowego | MT3 |
| Kod UNSPSC | 23241639 |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Stożek Morse'a |
| Średnica wiertła w mm | 50mm |