Wiertło 5/32" calowe HSS czernione do metalu Sherwood SHR0250001K PRO20 MTM
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 5/32" calowe HSS do metalu Sherwood SHR0250001K
Wiertło 5/32" calowe HSS czernione Sherwood SHR0250001K
Sherwood SHR-025-0001K
SHR0250001K
Wiertło HSS dedykowane do zastosowań przemysłowych oraz profesjonalnego wiercenia, czernione 5/32" SHR0250001K
SHR-025-0001K
SM.CK[10]-016,27,7ZLNE
Opis produktu
Narzędzia do generalnego zastosowania w stali, staliwie, stali stopowej i niestopowej, żeliwie szarym, żeliwie sferoidalnym, spiekanym metalu i graficie. Kąt wierzchołkowy: 118°, Kąt pochylenia linii śrubowej: standard, tolerancja średnicy otworu: h8, tolerancja uchwytu: f11. Wykonane wg BS 328/DIN338RN.
Warstwa Black finish (wiertła czernione)
Popularna warstwa tlenkowa uzyskana w wyniku obróbki temicznej, co pozwala uniknąć nadmiernego przegrzewania się powierzchni narzędzia i odprowadzania ciepła.
Wiertła czernione rekomendowane są do stosowania w materiałach żelaznych.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Doprowadzenie chłodziwa | Zewnętrzne |
| Kierunek skrawania / kierunek cięcia | Prawostronny, prawy |
| Średnica wiertła, średnica wiercenia | 5/32" calowe |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| Kod EAN13 | 5036140166011 |
| Kod eCl@ss | 21010101 |
| Powłoka, wykończenie | czernione, oksydowane, oksyda |
| Wykonanie rowków | Rowki szlifowane |
| Długość rowków; długość robocza dla wierteł | 1 11/16" calowe |
| Typ rowków | Spiralny, spirala |
| Typ spirali | Zwykła spirala |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, HSS, High Speed Steel, stal szybkotnąca |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Liczba końców | jeden koniec |
| Liczba rowków | 2 |
| Długość całk./opak. | 2 15/16" calowe |
| Kąt wierzchołkowy | 118° stopni |
| Seria | J100 |
| Średnica chwytu | 5/32" calowe |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Standard, norma | BS 328;DIN338 |
| Nr produktu | SHR-025-0001K |
| Kod UNSPSC | 23241634 |
Dane techniczne
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |