Wiertło 5/32"x160mm HSS bardzo długie Sherwood SHR0242004Q
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Średnica wiertła: 5/32"
- Długość: 160mm
- Część robocza: 100mm
- Typ długości: bardzo długie, ekstra długie
- Materiał: HSS ,stal szybkotnąca
- Chwyt: walcowy
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kierunek skrawania | Right Hand |
| Średnica wiertła, wiercenia | 5/32" cal |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| EAN13 Barcode | 5036140162747 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Wykończenie, powłoka | Steam Tempered |
| Długość rowków, części roboczej | 100mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kąt spirali | 30 ° |
| Typ spirali | Zwykła spirala |
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Klasa materiałowa | M2 |
| Długość całkowita | 160mm |
| Kąt wierzchołkowy | 118 ° |
| Point Type | Standard |
| Średnica chwytu | 5/32" cal |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Standard, norma | BS 328 : Part 1 : 1986 |
| Supplier Part No. | SHR-024-2004Q |
| UNSPSC Code | 23241637 |
| Waga elementu | 12 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Długość całkowita | 160mm |
| Kąt wierzchołkowy | 118 ° stopni |
| Point Type | Standard |
| Seria | E100 |
| Długość rowków, części roboczej | 100mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | BS 328 |
| Wykończenie, powłoka | Steam Tempered |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Kąt spirali | 30 ° stopni |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Średnica wiertła, wiercenia | mm 5/32" cal |
| Typ spirali | Zwykła spirala |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
SHR0242004Q, SHR-024-2004Q
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Walcowy |