Wiertło 5/8" HSS na stożku Morse'a 2 stożkowe calowe Sherwood SHR0252551P PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 5/8" HSS na stożku Morse'a 2 stożkowe calowe Sherwood SHR0252551P
Sherwood SHR-025-2551P
SHR0252551P
Wiertło stożkowe HSS 5/8" SHR0252551P
SHR-025-2551P
SM.CK016,77,7ZLNE
Seria T100 Calowe
Wiertła do metalu z chwytem na stożku Morse'a do obróbki żeliwa, stali i stopów metali. Wykonane ze stali szybkotnącej HSS i dodatkowo szlifowane dla uzyskania wyższej jakości obróbki oraz żywotności. Wykonano zgodnie z normą: BS 328 : Part 1 : 1986, DIN 345RN, DIN 343RN.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23241639 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Producent | Sherwood |
| Supplier Part No. | SHR-025-2551P |
| EAN13 Barcode | 5036140173736 |
| Materiał | High Speeed Steel |
| Długość całk. | 8-5/8 in |
| Kąt wierzchołkowy | 118 ° |
| Point Type | Web Thinned |
| Seria | T100 |
| Średnica chwytu | |
| Długość rowków lub robocza | 4-3/4 in |
| Flute Type | Spiral |
| Cutting Direction | Prawy |
| Standard, norma | BS 328 : Part 1 : 1986, DIN 345RN, DIN 343RN. |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Powłoka, wykończenie powierzchni | Bright & Black Oxide |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Tolerancja średnicy chwytu | |
| Średnica wiertła | 5/8 in |
| Typ długości wiertła | Standard Length |
| Typ spirali | Normalna spirala |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| Taper Shank Size | MT2 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Długość całk. | mm 8-5/8" cal |
| Kąt wierzchołkowy | 118 ° degree |
| Point Type | Web Thinned |
| Product Number | |
| Seria | T100 |
| Długość rowków lub robocza | mm 4-3/4" cal |
| Typ rowków | Spiralne |
| Cutting Direction | Prawy |
| Standard, norma | BS 328 DIN 343RN DIN 345RN |
| Powłoka, wykończenie powierzchni | Bright & Black Oxide |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kąt spirali | Normal |
| Tolerancja średnicy chwytu | DIN 228 |
| Średnica wiertła | mm 5/8" cal |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| Taper Shank Size | MT2 |
Dane techniczne
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Stożek Morse'a |
| Materiał wiertła | HSS |