Wiertło 6,3mm długie HSS czernione Sherwood SHR0251493E PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 6,3 mm długie HSS czernione Sherwood SHR0251493E
Sherwood SHR-025-1493E
SHR0251493E
Wiertło cylindryczne HSS, długie 6.30mm SHR0251493E
SHR-025-1493E
SM.CK016,12,5ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| Doprowadzenie chłodziwa | Zewnętrzne |
| Cutting Direction | Prawy |
| Średnica wiertła | 6.30 mm |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| EAN13 Barcode | 5036140172005 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Finish/Coating | Steam Tempered |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 97 mm |
| Flute Type | Spiralne[txt] |
| Kąt spirali | 30° stopni |
| Typ spirali | Normal Helix |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Długość całk. | 148 mm |
| Kąt wierzchołkowy | 118° stopni |
| Point Type | Split Point |
| Seria | L100 |
| Średnica chwytu | 6.3 mm |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Standard, norma | BS 328; Part 1: 1986; DIN 340 RN; ISO 494 |
| Sup. Part No. | SHR-025-1493E |
| UNSPSC Code | 23241637 |
| Waga 10 elementów | 284 g |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Średnica wiertła w mm | 6.3mm |