Wiertło 6,6mm HSS TiN SwissTech SWT1255066A PRO20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 6,6mm HSS TiN Swisstech SWT1255066A
Swisstech SWT-125-5066A
SWT1255066A
Wiertło cylindryczne HSS 6.60mm TiN Swisstech SWT1255066A
SWT-125-5066A
SM.CK016,9ZLNE
Jasne wykończenie pokryte powłok... TiN w części tn...cej. Narzędzia przeznaczone do wiercenia w stali, staliwie, stali stopowej i niestopowej, żeliwie szarym, żeliwie ciągliwym, graficie. Tolerancje: średnica cięcia h8, średnica uchwytu f11. Kąt wierzchołkowy 118°, Kąt pochylenia linii śrubowej standardowy. Wykonano zgodnie z: DIN 338.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | SwissTech |
| Średnica | 6.60 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140198388 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Supplier Part No. | SWT-125-5066A |
| UNSPSC Code | 23241634 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Gauge Size | |
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Długość całkowita | 101mm |
| Kąt wierzchołkowy | 118 ° stopni |
| Point Type | Thinned Chisel Edge |
| Seria | 1004 |
| Długość rowków, części roboczej | 63mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | BS 328 DIN 1412A DIN 338 |
| Wykończenie, powłoka | TiN |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Kąt spirali | ° stopni |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Średnica wiertła, wiercenia | 6.6mm |
| Wykonanie rowków | Rowki szlifowane< |
| Typ spirali | Zwykła spirala |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| Web Thickness | Form A |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | TiN |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Średnica wiertła w mm | 6.6mm |