Wiertło 6,8mm kobaltowe do stali nierdzewnej Kennedy KEN0265616K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 6,8mm kobaltowe do stali nierdzewnej KEN0265616K
Kennedy KEN-026-5616K
KEN0265616K Kennedy 6.80mm COBALT DRILL FOR stal nierdzewna
Deep hole drill with high heat resistance to drill non alloyed and alloyed steels as well as long chipping materials with tensile strength up to 1,300N/mm2. Because of the special point design with web thinning form S optimised chip breaking and reduced feed force and torque. Ample chip space enables drilling over five times diameter deep without pecking. Point angle: 130°, helix angle: high, web thickness: strengthened, relief angle: normal, tolerance to diameter: h8, tolerance of shank: f11. Manufactured to BS 328, DIN 338.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Średnica wiertła | 6.80 mm |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| EAN13 | 5036140335219 |
| ecl@ss | 21010101 |
| Wykończenie, powłoka | Bronze Oxide |
| Rodzaj rowków | Szlifowane rowki |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 69 mm |
| Flute Type | Parabolic |
| Kąt spirali | 38° stopni |
| Typ spirali | High Helix |
| Materiał | stal narzędziowa szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co, Cobalt High Speed Steel |
| Grupa materiałowa | M42 |
| Liczba końców | Jeden koniec |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Długość całkowita | 109 mm |
| Waga całkowita | 0.02 |
| Kąt wierzchołkowy | 130° stopni |
| Point Type | Split Point |
| Średnica chwytu | 6.80 mm |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Standard, norma | BS 328; DIN 338 |
| Oznaczenie | KEN-026-5616K |
| UNSPSC | 23241606 |
| Web Thickness | Strengthened; Form S |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS-Co |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Średnica wiertła w mm | 6.8mm |