Wiertło 6,8mm na stożku Morse'a MK1 HSS din228,din345Sherwood SHR0252680E
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 6,8mm HSS na stożku Morse'a stożkowe Sherwood SHR0252680E SHR-025-2680E
- Średnica: 6,8mm
- Materiał: HSS
- Chwyt: stożek Morsa 1
- Część robocza: 69mm
- Długość całkowita: 150mm
- Kąt wierzchołkowy: 118 stopni
- Norma: DIN 228, DIN 345
Seria T100 Metryczne
Wiertła Kątowe z chwytem stożkowym Morse'a do żeliwa i stali wykonane ze stali HSS technologią szlifowania. Wykonano zgodnie z norm...: BS 328 : Part 1 : 1986, DIN 345RN, DIN 343RN.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Średnica wiertła, wiercenia | 6.80 |
| EAN13 Barcode | 5036140174030 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Wykończenie, powłoka | Bright & Black Oxide |
| Długość rowków, części roboczej | 69 mm |
| Flute Type | Spiral |
| Typ spirali | Zwykła spirala |
| Materiał | High Speeed Steel |
| Klasa materiałowa | M2 |
| Długość całkowita | 150 mm |
| Kąt wierzchołkowy | 118 ° |
| Point Type | Web Thinned |
| Seria | T100 |
| Standard, norma | h8 |
| Supplier Part No. | SHR-025-2680E |
| Taper Shank Size | MT1 |
| UNSPSC Code | 23241639 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Długość całkowita | 150mm |
| Kąt wierzchołkowy | 118 ° stopni |
| Seria | T100 |
| Długość rowków, części roboczej | 69mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | DIN 345 |
| Wykończenie, powłoka | czernione |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kąt spirali | Normalny |
| Tolerancja średnicy chwytu | DIN 228 |
| Średnica wiertła, wiercenia | 6.8mm |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| Taper Shank Size | MT1 |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Stożek Morse'a |
| Średnica wiertła w mm | 6.8mm |