Wiertło 6mm No.10A do muru i betonu Kennedy KEN0550110K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 6mm No.10A do muru i betonu Kennedy KEN0550110K
Kennedy KEN-055-0110K
KEN0550110K
Wiertło do muru i betonu No.10A (6.0mm)
KEN-055-0110K
KC-016,3,2ZN/SM.[NM]
Standardowe - Długość od 75.0mm do 120.0mm
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| Compatible Drill | Rotary |
| Średnica wiertła | 6 mm |
| Średnica wiertła | No.10A |
| Typ długości wiertła | Standard Length |
| EAN13 | 5036140001404 |
| ecl@ss | 21010102 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Rodzaj rowków | Roll Forged |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 55 mm |
| Materiał | Ostrza węglikowe |
| Długość całkowita | 100 mm |
| Waga całkowita | 0.021 |
| Średnica chwytu | 6 mm |
| Typ chwytu | Straight |
| Standard, norma | DIN 8042 |
| Oznaczenie | KEN-055-0110K |
| UNSPSC | 27112703 |