Wiertło 6mm na stożku Morse'a 1 HSS 420mm bardzo długie Sherwood SHR0243952R PRO19-20-21
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 6mm na stożku Morse'a 1 HSS 420mm bardzo długie Sherwood SHR0243952R
SHR0243952R
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| EAN13 Barcode | 5036140386501 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Supplier Part No. | SHR-024-3952R |
| UNSPSC Code | 23241639 |
Informacje dodatkowe
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Długość całkowita | 420mm |
| Kąt wierzchołkowy | 118° degree |
| Model, kod produktu | |
| Seria | |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 350mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Cutting Direction | Prawy |
| Standard, norma | BS328 : 1 1986 |
| Finish/Coating | Czernione, czarna oksyda, black oxide |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Średnica wiertła | 6mm |
| Typ długości wiertła | Extra Length |
| Typ spirali | Normalna spirala |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| Taper Shank Size | MT1 |
Dane techniczne
| Średnica wiertła w mm | 6mm |