Wiertło 7,8mm HSS czernione do metalu Sherwood SHR0250139W Wyprzedaż
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 7,8mm HSS do metalu Sherwood SHR0250139W
Wiertło 7,8mm HSS czernione Sherwood SHR0250139W
Sherwood SHR-025-0139W
SHR0250139W
Wiertło HSS dedykowane do zastosowań przemysłowych oraz profesjonalnego wiercenia, czernione 7.80mm SHR0250139W
SHR-025-0139W
SM.CK[10]-016,96,6ZLNE
Warstwa Black finish (wiertła czernione)
Popularna warstwa tlenkowa uzyskana w wyniku obróbki termicznej, co pozwala uniknąć nadmiernego przegrzewania się powierzchni narzędzia i odprowadzania ciepła.
Wiertła czernione rekomendowane są do stosowania w materiałach żelaznych.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| Doprowadzenie chłodziwa | Zewnętrzne |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Średnica wiertła | 7.80 mm |
| Tolerancja wiertła | h8 |
| Kod EAN13 | 5036140167650 |
| eCl@ss | 21010101 |
| Powłoka | czernione, czarna oksyda |
| Wykonanie rowków | Rowki szlifowane |
| Długość części roboczej, rowków | 75 mm |
| Rodzaj rowków | Spiralne |
| Rodzaj spirali | Standardowa spirala |
| Materiał | HSS, High Speed Steel, stal szybkotnąca |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Liczba końców | jeden koniec |
| Liczba rowków | 2 |
| Długość całkowita | 75 mm |
| Kąt wierzchołkowy | 118° stopni |
| Seria | J100 |
| Średnica chwytu | 7.80 mm |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Standard, norma | BS 328, DIN338RN |
| Kod produktu | SHR-025-0139W |
| UNSPSC | 23241634 |
Dane techniczne
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Średnica wiertła w mm | 7.8mm |