Wiertło 7/32" HSS długie calowe cylindryczne Sherwood SHR0251405M PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 7/32" HSS długie calowe cylindryczne Sherwood SHR0251405M
Sherwood SHR-025-1405M
SHR0251405M
Wiertło cylindryczne HSS, długie 7/32" SHR0251405M
SHR-025-1405M
SM.CK016,12,7ZLNE
Narzędzia wykonane ze stali szybkotnącej z przeznaczeniem do generalnego użytku, które wykonują otwory w większości materiałów. Wiertła tego typu mają tę samą średnicę ostrza i uchwytu. Wykonano zgodnie z: BS 328; Part 1: 1986, DIN 340 RN, ISO 494.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23241637 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Producent | Sherwood |
| Supplier Part No. | SHR-025-1405M |
| EAN13 Barcode | 5036140171213 |
| Waga 10 elementów | 230 g |
| Średnica wiertła | 7/32" cal |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 3 19/32" cal |
| Seria | L100 |
| Długość całk. | 5 15/32" cal |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Standard, norma | BS 328; Part 1: 1986; DIN 340 RN; ISO 494 |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Finish/Coating | Steam Tempered |
| Typ spirali | Normal Helix |
| Kąt spirali | 30 ° |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Cutting Direction | Prawy |
| Flute Type | Spiral |
| Kąt wierzchołkowy | 118 ° |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| Point Type | Split Point |
| Doprowadzenie chłodziwa | Zewnętrzne |
| Średnica chwytu | 7/32" cal |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Gauge Size | |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Długość całk. | mm 5-15/32" cal |
| Kąt wierzchołkowy | 118 ° degree |
| Point Type | Split Point |
| Product Number | |
| Seria | L100 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | mm 3-19/32" cal |
| Typ rowków | Spiralne |
| Cutting Direction | Prawy |
| Standard, norma | BS 328 DIN 340 ISO 494 |
| Finish/Coating | Steam Tempered |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Kąt spirali | 30 ° degree |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Średnica wiertła | mm 7/32" cal |
| Rodzaj rowków | Szlifowane rowki |
| Typ spirali | Normalna spirala |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| Web Thickness | Standard |
Dane techniczne
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Materiał wiertła | HSS |