Wiertło 7/8" HSS na stożku Morse'a 2 stożkowe calowe Sherwood SHR0252552G
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 7/8" HSS na stożku Morse'a 2 stożkowe calowe Sherwood SHR0252552G
Sherwood SHR-025-2552G
SHR0252552G
Wiertło stożkowe HSS 7/8" SHR0252552G
SHR-025-2552G
SM.CK016,143,8ZLNE
Seria T100 Calowe
Wiertła do metalu z chwytem na stożku Morse'a do obróbki żeliwa, stali i stopów metali. Wykonane ze stali szybkotnącej HSS i dodatkowo szlifowane dla uzyskania wyższej jakości obróbki oraz żywotności. Wykonano zgodnie z normą: BS 328 : Part 1 : 1986, DIN 345RN, DIN 343RN.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Średnica wiertła, wiercenia | 7/8 in |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| Typ długości wiertła | Standard Length |
| EAN13 Barcode | 5036140173811 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Wykończenie, powłoka | Bright & Black Oxide |
| Długość rowków, części roboczej | 5-7/8 in |
| Flute Type | Spiral |
| Typ spirali | Zwykła spirala |
| Materiał | High Speeed Steel |
| Klasa materiałowa | M2 |
| Długość całkowita | 9-3/4 in |
| Kąt wierzchołkowy | 118 ° |
| Point Type | Web Thinned |
| Seria | T100 |
| Średnica chwytu | |
| Tolerancja średnicy chwytu | |
| Standard, norma | BS 328 : Part 1 : 1986, DIN 345RN, DIN 343RN. |
| Supplier Part No. | SHR-025-2552G |
| Taper Shank Size | MT2 |
| UNSPSC Code | 23241639 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Długość całkowita | mm 9-3/4" cal |
| Kąt wierzchołkowy | 118 ° stopni |
| Point Type | Web Thinned |
| Seria | T100 |
| Długość rowków, części roboczej | mm 5-7/8" cal |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | BS 328 DIN 343RN DIN 345RN |
| Wykończenie, powłoka | Bright & Black Oxide |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kąt spirali | Normal |
| Tolerancja średnicy chwytu | DIN 228 |
| Średnica wiertła, wiercenia | mm 7/8" cal |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| Taper Shank Size | MT2 |
Dane techniczne
| Chwyt wiertła | Stożek Morse'a |
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |