Wiertło 7mm No.17 x150mm do muru i betonu Kennedy KEN0551140K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 7mm No.17 x150mm do muru i betonu Kennedy KEN0551140K
Kennedy KEN-055-1140K
KEN0551140K
Wiertło do muru i betonu No.14 (7.0mm)x150mm
KEN-055-1140K
SM.CK016,5,4ZLNE
Wiertła kręte do muru i betonu z chwytem walcowym. Zakończone płytką z węglika spiekanego. Zgodne z normą DIN 8039.
Średnie - Długość od 150.0mm do 160.0mm
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Compatible Drill | Rotary |
| Średnica wiertła, wiercenia | 7mm |
| Średnica wiertła, wiercenia | No.14 |
| Typ długości wiertła | Medium Length |
| EAN13 Barcode | 5036140001503 |
| eCl@ss Code | 21010102 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Wykonanie rowków | Roll Forged |
| Długość rowków, części roboczej | 85 mm |
| Materiał | Ostrza węglikowe |
| Długość całkowita | 150 mm |
| Waga całkowita | 0.038 |
| Średnica chwytu | 6 mm |
| Typ chwytu | Straight |
| Standard, norma | DIN 8053 |
| Supplier Part No. | 0551140K |
| UNSPSC Code | 27112703 |