Wiertło 7mm TiN HSS-Co do stali nierdzewnej i kwasoodpornej spirala Helix SwissTech SWT1251570A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 7mm TiN HSS-Co do stali nierdzewnej i kwasoodpornej spirala Helix Swisstech SWT1251570A
Swisstech SWT-125-1570A
SWT1251570A
7mm HSS-Co H/HELIX DRILL TiN TIPPED Swisstech SWT1251570A
SWT-125-1570A
SM.CK016,15,3ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | SwissTech |
| Dia. | 7mm |
| EAN13 Barcode | 5036140267459 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Sup. Part No. | SWT-125-1570A |
| UNSPSC Code | 23241634 |
Dane techniczne
| Powłoka wiertła | TiN |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Materiał wiertła | HSS-Co |
| Średnica wiertła w mm | 7mm |