Wiertło 8,5mm długie HSS-Co kobaltowe wzmocnione SwissTech SWT1254085A PRO24-1
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 8,5mm długie HSS-Co kobaltowe wzmocnione Swisstech SWT1254085A
Swisstech SWT-125-4085A
SWT1254085A
Wiertło cylindryczne HSS-Co wzmocnione długie 8.5mm Swisstech SWT1254085A
SWT-125-4085A
SM.CK016,50,4ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | SwissTech |
| EAN13 Barcode | 5036140197114 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Sup. Part No. | SWT-125-4085A |
| UNSPSC Code | 23241637 |
Informacje dodatkowe:
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Coolant Delivery | External |
| Cutting Direction | Right Hand |
| Drill Diameter Metric | 8.5 |
| Drill Diameter Tolerance | h8 |
| Drill Length Type | Long Series |
| Finish/Coating | Uncoated |
| Flute Length | 109 mm |
| Flute Type | Spiral |
| Helix Angle | 28 ° |
| Helix Type | Normal Helix |
| Material | Cobalt High Speed Steel |
| Overall Length | 165 mm |
| Point Angle | 135 ° |
| Series | 4000 |
| Shank Diameter Tolerance | f11 |
| Shank Type | Straight |
| Standards Met | BS 328; DIN 340 |
| Web Thickness | Strengthened |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS-Co |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Średnica wiertła w mm | 8.5mm |