Wiertło 8,5mm półfabrykat HSS Sherwood SHR0242504W PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 8,5mm półfabrykat HSS Sherwood SHR0242504W
Wiertło 8,5mm półfabrykat HSS Sherwood SHR0242504W
Sherwood SHR-024-2504W
SHR0242504W
Wiertło półfabrykat HSS 8.5mm SHR0242504W
SHR-024-2504W
SM.CK[10]-016,86,1ZLNE
Opis produktu
Narzędzia wzmacniane i szlifowane na całej powierzchni z przeznaczeniem do przebijania, mocowania i wykonywania pomiarów. mogą być również używane jako pogłębiacze, narzędzia wytłaczające, jak również mogą służyć do okrawania. Średnica tolerancji: h8.
Wykonane zgodnie z: BS 328/DIN 338.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Średnica | 8,5mm |
| Kod EAN13 | 5036140164680 |
| Kod eCl@ss | 21010101 |
| Materiał | h8 |
| Długość całk./opak. | 117mm |
| Standard, norma | DIN 338 |
| Nr produktu | SHR-024-2504W |
| Kod UNSPSC | 23241634 |