Wiertło 8,9mm HSS czernione do metalu Sherwood SHR0250152K PRO24-1
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 8,9mm HSS do metalu Sherwood SHR0250152K
Wiertło 8,9mm HSS czernione Sherwood SHR0250152K
Sherwood SHR-025-0152K
SHR0250152K
Wiertło HSS dedykowane do zastosowań przemysłowych oraz profesjonalnego wiercenia, czernione 8.90mm SHR0250152K
SHR-025-0152K
SM.CK[10]-016,127,4ZLNE
Warstwa Black finish (wiertła czernione)
Popularna warstwa tlenkowa uzyskana w wyniku obróbki temicznej, co pozwala uniknąć nadmiernego przegrzewania się powierzchni narzędzia i odprowadzania ciepła. Wiertła czernione rekomendowane są do stosowania w materiałach żelaznych.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| Doprowadzenie chłodziwa | Zewnętrzne |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Średnica wiertła | 8.90 mm |
| Tolerancja wiertła | h8 |
| Kod EAN13 | 5036140167780 |
| eCl@ss | 21010101 |
| Powłoka | czernione, czarna oksyda |
| Wykonanie rowków | Rowki szlifowane |
| Długość części roboczej, rowków | 81 mm |
| Rodzaj rowków | Spiralne |
| Rodzaj spirali | Standardowa spirala |
| Materiał | HSS, High Speed Steel, stal szybkotnąca |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Liczba końców | jeden koniec |
| Liczba rowków | 2 |
| Długość całkowita | 81 mm |
| Kąt wierzchołkowy | 118° stopni |
| Seria | J100 |
| Średnica chwytu | 8.90 mm |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Standard, norma | BS 328, DIN338RN |
| Kod produktu | SHR-025-0152K |
| UNSPSC | 23241634 |
Dane techniczne
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Średnica wiertła w mm | 8.9mm |