Wiertło 8-20mm HSS stopniowe stożkowe do blach i rur Sherwood SHR0191110K SHR-019-1110K PRO24-1
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 8-20mm HSS stopniowe stożkowe do blach i rur Sherwood SHR0191110K
Sherwood SHR-019-1110K
Wiertło stożkowe HSS do blach i rur 8-20mm SHR0191110K
SHR-019-1110K
Opis produktu
Przeznaczone do wycinania otworów w blachach i cienkich metalach. Nie wymagają nawierceń pilotem. Można wykonywać otwory w podanym zakresie wymiarowym. Zapewnia dobrą dokładność nawierconego otworu.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Kod EAN13 | 5036140161801 |
| Kod eCl@ss | 21010101 |
| Powłoka, wykończenie | Bez połowki, niepokryty |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Zastosowanie do | Blachy metalowe, cienkościenne materiały |
| Maksymalny rozmiar otworu | 20mm |
| Maksymalna grugość materiału | 3mm |
| Minimalny rozmiar otworu | 8mm |
| Głębokosć całk./opak. | 25 |
| Długość całk./opak. | 60 |
| Waga całkowita | 0.054 |
| Szerokość całk./opak. | 25 |
| Nr produktu | SHR-019-1110K |
| Kod UNSPSC | 23241639 |
SHR0191110K
Wiertło stożkowe HSS do blach i rur 8-20mm SHR0191110K
SHR-019-1110K
SM.CK016,55,9ZLNE
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Średnica wiertła w mm | 8-20mm |