Wiertło 8mm No.16 x400mm do muru i betonu Kennedy KEN0554160K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 8mm No.16 x400mm do muru i betonu Kennedy KEN0554160K
Kennedy KEN-055-4160K
KEN0554160K
SM.CK016,14ZLNE
Ekstra długie - Długość 400.0mm
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Kennedy Industrial |
| Compatible Drill | Rotary |
| Średnica wiertła | 8 mm |
| Średnica wiertła | No.16 |
| Typ długości wiertła | Extra Length |
| EAN13 Barcode | 5036140001695 |
| eCl@ss Code | 21010102 |
| Finish/Coating | Bright |
| Rodzaj rowków | Roll Forged |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 295 mm |
| Materiał | Ostrza węglikowe |
| Długość całk. | 400 mm |
| Waga całkowita | 0.094 |
| Średnica chwytu | 8 mm |
| Typ chwytu | Straight |
| Standard, norma | DIN 8072 |
| Sup. Part No. | KEN-055-4160K |
| UNSPSC Code | 27112703 |