Wiertło 9mm No.18 x400mm do muru i betonu Kennedy KEN0554180K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 9mm No.18 x400mm do muru i betonu Kennedy KEN0554180K
Kennedy KEN-055-4180K
KEN0554180K
Wiertło do muru i betonu No.18 (9.0mm) x 400mm
KEN-055-4180K
KC-016,16ZN/SM.[NM]
Ekstra długie - Długość 400.0mm
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| Compatible Drill | Rotary |
| Średnica wiertła | 9 mm |
| Średnica wiertła | No.18 |
| Typ długości wiertła | Extra Length |
| EAN13 | 5036140001701 |
| ecl@ss | 21010102 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Rodzaj rowków | Roll Forged |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 235 mm |
| Materiał | Ostrza węglikowe |
| Długość całkowita | 400 mm |
| Średnica chwytu | 7.5 mm |
| Typ chwytu | Straight |
| Standard, norma | DIN 8073 |
| Oznaczenie | KEN-055-4180K |
| UNSPSC | 27112703 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Ostrza węglikowe |
| Długość całkowita | 400mm |
| Numer produktu | |
| Średnica chwytu | 7.5mm |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 235mm |
| Typ chwytu | Straight |
| Liczba elementów | |
| Standard, norma | DIN 8073 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Średnica wiertła | 9mm |
| Typ długości wiertła | Extra Length |
| Compatible Drill | Rotary |
| Rodzaj rowków | Roll Forged |
| Number Size |