Wiertło 9mm krótkie HSS TiN SwissTech SWT1252090A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 9mm krótkie HSS TiN Swisstech SWT1252090A
Swisstech SWT-125-2090A
Wiertło cylindryczne HSS krótkie 9mm TiN Swisstech SWT1252090A
SWT-125-2090A
Opis produktu
Krótki uchwyt walcowy i rowek wiórowy wpływa na bardzo dużą stabilność i sztywność wiertła. Powloka TiN przedłuża żywotność narzędzia i redukuje nagrzewanie się krawędzi tnącej. Dodatkowym atutem jest niski poziom tarcia pomiędzypowierzchniami, który redukuje zużycie i utwardza krawędzie tnące. 118°Kąt wierzchołkowy. 28°Kąt pochylenia. Wykonane wg: DIN 1897 RN. Tolerancja średnicy otworu h8, tolerancja chwytu f11. Wykonano zgodnie z normą BS 328, DIN 1897 RN.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Swisstech |
| Kierunek skrawania / kierunek cięcia | Prawostronny, prawy |
| Średnica wiertła, średnica wiercenia | 9 |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| Kod EAN13 | 5036140195011 |
| Kod eCl@ss | 21010101 |
| Powłoka, wykończenie | TiN |
| Długość rowków; długość robocza dla wierteł | 40mm |
| Typ rowków | Spiralny, spirala |
| Typ spirali | Zwykła spirala |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Głębokosć całk./opak. | 10 |
| Długość całk./opak. | 85 |
| Waga całkowita | 0.031 |
| Szerokość całk./opak. | 10 |
| Kąt wierzchołkowy | 118° stopni |
| Point Type | Thinned Chisel Edge |
| Seria | 2001 |
| Średnica chwytu | 9mm |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Długość chwytu | 44mm |
| Standard, norma | BS 328, DIN 1897 RN;DIN1412A |
| Nr produktu | SWT-125-2090A |
| Kod UNSPSC | 23241606 |
| Web Thickness | Thinned Chisel Edge;Form A |
SWT1252090A
Wiertło cylindryczne HSS krótkie 9mm TiN Swisstech SWT1252090A
SWT-125-2090A
SM.CK016,134,5ZLNE
Dane techniczne
| Powłoka wiertła | TiN |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Materiał wiertła | HSS |
| Średnica wiertła w mm | 9mm |