Wiertło No.18 9x300mm do muru i betonu Kennedy KEN0553180K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kennedy Wiertło No.18 9x300mm do muru i betonu KEN0553180K
Kennedy KEN-055-3180K
KEN0553180K Kennedy Wiertło DO MURU I BETONUNo.18 (9.0mm)x300mm
Wiertła kręte do muru i betonu z chwytem walcowym. Zakończone płytką z węglika spiekanego. Zgodne z normą DIN 8039.
Ekstra długie - Długość 300.0mm
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Waga | 0.125 |
| UNSPSC Code | 27112703 |
| eCl@ss Code | 21010102 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 0553180K |
| EAN13 Barcode | 5036140001657 |
| Długość całk. | 300 mm |
| Średnica wiertła | No.18 |
| Średnica wiertła | 9mm |
| Compatible Drill | Rotary |
| Typ długości wiertła | Extra Length |
| Długość rowków lub robocza | 210 mm |
| Materiał | Ostrza węglikowe |
| Powłoka, wykończenie powierzchni | Bright |
| Rodzaj rowków | Roll Forged |
| Typ chwytu | Straight |
| Standard, norma | DIN 8068 |
| Średnica chwytu | 8 mm |