Wiertło SCD 6mm x70mm 135 stopni HSS seria 510 do nawierceń Sherwood SHR0251396J
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło SCD 6mm x70mm 135 stopni HSS seria 510 do nawierceń Sherwood SHR0251396J
Sherwood SHR-025-1396J
SHR0251396J
x Sherwood SHR0251396J SHR0251396J
SHR-025-1396J
SM.CK016,11,2ZLNE
Seria S510: Kąt 135°
Nawiertaki z krótką częścią skrawającą do wiercenia blach i wykonywania nawierceń, z wytrzymałym rdzeniem usztywniającym oraz zmniejszoną wielkością ścinania dla ułatwienia penetracji (zmniejszenia sił osiowych).
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Kierunek skrawania | Right Hand |
| Średnica wiertła, wiercenia | 6.00 |
| Tolerancja średnicy wiertła | |
| EAN13 Barcode | 5036140271401 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Wykończenie, powłoka | Czernione, oksydowane |
| Długość rowków, części roboczej | 18mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Typ spirali | Zwykła spirala |
| Materiał | High Speed Steel |
| Klasa materiałowa | M2 |
| Długość całkowita | 70mm |
| Kąt wierzchołkowy | 135 ° |
| Point Type | Split Point |
| Seria | S510 |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Tolerancja średnicy chwytu | |
| Długość chwytu | 52 mm |
| Standard, norma | |
| Supplier Part No. | SHR-025-1396J |
| UNSPSC Code | 23241605 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Spotting & Centring |
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Długość całkowita | 70.0mm |
| Kąt wierzchołkowy | 135 ° stopni |
| Seria | S510 |
| Długość rowków, części roboczej | 18.0mm |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | |
| Wykończenie, powłoka | Czernione, oksydowane |
| System pomiarowy | Metryczny |
| Średnica wiertła, wiercenia | 6mm |
Dane techniczne
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Średnica wiertła w mm | 6mm |