Wiertło do nawierceń 10mm 90 stopni HSS TiN Swisstech SWT1255184A
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło do nawierceń 10mm HSS 90DEG SPOTTING DRILL TiN TIPPED Swisstech SWT1255184A
Swisstech SWT-125-5184A
SWT1255184A
10mm HSS 90DEG SPOTTING DRILL TiN TIPPED Swisstech SWT1255184A
SWT-125-5184A
SM.CK016,45,4ZLNE
Kąt 90° - Metryczne
Specjalne wiertła do wykonywania szybkich i dokładnych nawierceń na maszynach. NC i wiertarkach. Przeznaczone do obrabiania
pogłębień i fazowania otworów. Uwaga: odpowiednie tylko do płytkich nawierceń.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Spotting |
| Producent | SwissTech |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Średnica wiertła, wiercenia | 10 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140269095 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Wykończenie, powłoka | TiN |
| Długość rowków, części roboczej | 24mm |
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Długość całkowita | 89mm |
| Kąt wierzchołkowy | 90 ° |
| Standard, norma | |
| Supplier Part No. | SWT-125-5184A |
| System pomiarowy | Metryczny |
| UNSPSC Code | 23241605 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Spotting |
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Długość całkowita | 89mm |
| Kąt wierzchołkowy | 90 ° stopni |
| Długość rowków, części roboczej | 24mm |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | |
| Wykończenie, powłoka | TiN |
| System pomiarowy | Metryczny |
| Średnica wiertła, wiercenia | 10mm |
Dane techniczne
| Powłoka wiertła | TiN |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Materiał wiertła | HSS |
| Średnica wiertła w mm | 10mm |