Wiertło do nawierceń 12mm 120 stopni HSS Sherwood SHR0252538K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło do nawierceń 12mm 120 stopni HSS Sherwood SHR0252538K
Sherwood SHR-025-2538K
SHR0252538K
Wiertło do nawierceń HSS 12mm, kąt 120 SHR0252538K
SHR-025-2538K
SM.CK016,31ZLNE
Specjalne wiertła do wykonywania szybkich i dokładnych nawierceń na maszynach NC i wiertarkach. Przeznaczone do obrabiania pogłębień i fazowania otworów.
Uwaga: odpowiednie tylko do płytkich nawierceń.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | NC Spotting |
| Producent | Sherwood |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Średnica wiertła, wiercenia | 12 |
| EAN13 Barcode | 5036140173545 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Długość rowków, części roboczej | 30mm |
| Materiał | Stal szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co |
| Długość całkowita | 102 mm |
| Kąt wierzchołkowy | 120 ° |
| Seria | C530 |
| Standard, norma | |
| Supplier Part No. | SHR-025-2538K |
| System pomiarowy | Metryczny |
| UNSPSC Code | 23241605 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | NC Spotting |
| Materiał | Stal szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co |
| Długość całkowita | 102mm |
| Kąt wierzchołkowy | 120 ° stopni |
| Seria | C530 |
| Długość rowków, części roboczej | 30mm |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| System pomiarowy | Metryczny |
| Średnica wiertła, wiercenia | 12mm |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Średnica wiertła w mm | 12mm |