Wiertło do nawierceń 1/4" HSS SCD Sherwood SHR0251400Q
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło do nawierceń 1/4" HSS SCD Sherwood SHR0251400Q
Sherwood SHR-025-1400Q
SHR0251400Q
KC-016,7,9ZN/SM.[NM]
Nawiertaki z krótką częścią skrawającą do wiercenia blach i wykonywania nawierceń, z wytrzymałym rdzeniem usztywniającym oraz zmniejszoną wielkością ścinania dla ułatwienia penetracji (zmniejszenia sił osiowych).
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Spotting Centring |
| Marka, producent | Sherwood |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Średnica wiertła | 1/4" cal |
| EAN13 | 5036140171084 |
| ecl@ss | 21010101 |
| Wykończenie, powłoka | Czernione, czarna oksyda, black oxide |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 3/4" cal |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Długość całkowita | 2 3/4" cal |
| Kąt wierzchołkowy | 135° stopni |
| Seria | S510 |
| Standard, norma | |
| Oznaczenie | SHR-025-1400Q |
| System pomiarowy | Inch |
| UNSPSC | 23241605 |
Dane techniczne
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |