Wiertło do nawierceń 16mm 90 stopni HSS Sherwood SHR0252533E
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło do nawierceń 16mm 90 stopni HSS Sherwood SHR0252533E
Sherwood SHR-025-2533E
SHR0252533E
KC-016,60,5ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | NC Spotting |
| Marka, producent | Sherwood |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Średnica wiertła | 16 mm |
| EAN13 | 5036140173491 |
| ecl@ss | 21010101 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 35 mm |
| Materiał | stal narzędziowa szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co, Cobalt High Speed Steel |
| Długość całkowita | 115 mm |
| Kąt wierzchołkowy | 90° stopni |
| Seria | C520 |
| Standard, norma | |
| Oznaczenie | SHR-025-2533E |
| System pomiarowy | Metryczny |
| UNSPSC | 23241605 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | NC Spotting |
| Materiał | stal narzędziowa szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co, Cobalt High Speed Steel |
| Długość całkowita | 120mm |
| Kąt wierzchołkowy | 90° stopni |
| Numer produktu | |
| Seria | C520 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 35mm |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| System pomiarowy | Metryczny |
| Średnica wiertła | 16mm |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Średnica wiertła w mm | 16mm |