Wiertło do nawierceń 16mm 90 stopni HSS TiN SwissTech SWT1255187A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło do nawierceń 16mm HSS 90DEG SPOTTING DRILL TiN TIPPED Swisstech SWT1255187A
Swisstech SWT-125-5187A
SWT1255187A
16mm HSS 90DEG SPOTTING DRILL TiN TIPPED Swisstech SWT1255187A
SWT-125-5187A
SM.CK016,87,5ZLNE
Opis produktu
Kąt 90° metryczneSpecjalne wiertła do wykonywania szybkich i dokładnych nawierceń na maszynach. NC i wiertarkach. Przeznaczone do obrabiania
pogłębień i fazowania otworów. Uwaga: odpowiednie tylko do płytkich nawierceń.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Spotting |
| Producent | Swisstech |
| Kierunek skrawania / kierunek cięcia | Prawostronny, prawy |
| Średnica wiertła, średnica wiercenia | 16mm |
| Kod EAN13 | 5036140269118 |
| Kod eCl@ss | 21010101 |
| Powłoka, wykończenie | TiN |
| Długość rowków; długość robocza dla wierteł | 35mm |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High speed Steel |
| Długość całk./opak. | 115mm |
| Kąt wierzchołkowy | 90° stopni |
| Standard, norma | |
| Nr produktu | SWT-125-5187A |
| System pomiarowy | Metryczny |
| Kod UNSPSC | 23241605 |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | TiN |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Średnica wiertła w mm | 16mm |