Wiertło do nawierceń 16mm 90 stopni węglikowe Sherwood SHR1588660K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło do nawierceń 16mm 90 stopni węglikowe Sherwood SHR1588660K
Sherwood SHR-158-8660K
SHR1588660K
Wiertło do nawierceń z węglika 16mmxKAT 90 SHR1588660K
SHR-158-8660K
SM.CK016,245,4ZLNE
Nawiertaki z węglików spiekanych są bardziej odporne na zużycie od nawiertaków wykonanych ze stali szybkotn...cej (HSS). Odpowiednie do wielkoseryjnej obróbki aluminium, tworzyw sztucznych, stali automatowych, żeliwa, materiałów tytanowych i niektórych materiałów stosowanych w aeronautyce. Stabilność węglików spiekanych powoduje to, że narzędzie jest bardziej sztywne i tym samym mniej podatne na odchylenia, utrzymując duż... dokładność obróbki. Użytkownicy powinni zwrócić uwagę na to, że ciągłe duże obciążenia udarowe mog... spowodować uszkodzenie narzędzia z uwagi na jego kruchość.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Spotting |
| Producent | Sherwood |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Średnica wiertła, wiercenia | 16 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140187504 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Długość rowków, części roboczej | 30mm |
| Materiał | Węglik |
| Długość całkowita | 80mm |
| Kąt wierzchołkowy | 90 ° |
| Standard, norma | |
| Supplier Part No. | SHR-158-8660K |
| System pomiarowy | Metryczny |
| UNSPSC Code | 23241605 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Spotting |
| Materiał | Węglik |
| Długość całkowita | 80mm |
| Kąt wierzchołkowy | 90 ° stopni |
| Seria | |
| Długość rowków, części roboczej | 30mm |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| System pomiarowy | Metryczny |
| Średnica wiertła, wiercenia | 16mm |
Dane techniczne
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Materiał wiertła | Węglik |
| Średnica wiertła w mm | 16mm |