Wiertło do nawierceń 3/16" HSS SCD HSS Sherwood SHR0251400M
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło do nawierceń 3/16" HSS SCD HSS Sherwood SHR0251400M
Sherwood SHR-025-1400M
SHR0251400M
KC-016,6,3ZN/SM.[NM]
Nawiertaki z krótką częścią skrawającą do wiercenia blach i wykonywania nawierceń, z wytrzymałym rdzeniem usztywniającym oraz zmniejszoną wielkością ścinania dla ułatwienia penetracji (zmniejszenia sił osiowych).
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Spotting Centring |
| Marka, producent | Sherwood |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Średnica wiertła | 3/16" cal |
| EAN13 | 5036140171077 |
| ecl@ss | 21010101 |
| Wykończenie, powłoka | Czernione, czarna oksyda, black oxide |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 11/16" cal |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Długość całkowita | 2 7/16" cal |
| Kąt wierzchołkowy | 135° stopni |
| Seria | S510 |
| Standard, norma | |
| Oznaczenie | SHR-025-1400M |
| System pomiarowy | Inch |
| UNSPSC | 23241605 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Spotting Centring |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Długość całkowita | mm 2 7/16" cal |
| Kąt wierzchołkowy | 135° stopni |
| Numer produktu | |
| Seria | S510 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | mm 11/16" cal |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | |
| Wykończenie, powłoka | Czernione, czarna oksyda, black oxide |
| System pomiarowy | Inch |
| Średnica wiertła | mm 3/16" cal |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Walcowy |