Wiertło do nawierceń 3mm 90 stopni HSS Sherwood SHR0252528Y
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło do nawierceń 3mm 90 stopni HSS Sherwood SHR0252528Y
Sherwood SHR-025-2528Y
SHR0252528Y
x Sherwood SHR0252528Y SHR0252528Y
SHR-025-2528Y
SM.CK016,13,9ZLNE
Specjalne wiertła do wykonywania szybkich i dokładnych nawierceń na maszynach NC i wiertarkach. Przeznaczone do obrabiania pogłębień i fazowania otworów. Uwaga: odpowiednie tylko do płytkich nawierceń.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | NC Spotting |
| Producent | Sherwood |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Średnica wiertła, wiercenia | 3 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140272019 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Długość rowków, części roboczej | 12 mm |
| Materiał | Stal szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co |
| Długość całkowita | 46 mm |
| Kąt wierzchołkowy | 90 ° |
| Seria | C520 |
| Standard, norma | |
| Supplier Part No. | SHR-025-2528Y |
| System pomiarowy | Metryczny |
| UNSPSC Code | 23241605 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | NC Spotting |
| Materiał | Stal szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co |
| Długość całkowita | 46mm |
| Kąt wierzchołkowy | 90 ° stopni |
| Seria | C520 |
| Długość rowków, części roboczej | 12mm |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| System pomiarowy | Metryczny |
| Średnica wiertła, wiercenia | 3mm |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Średnica wiertła w mm | 3mm |