Wiertło do nawierceń 5/32" HSS SCD Sherwood SHR0251400J
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło do nawierceń 5/32" HSS SCD Sherwood SHR0251400J
Sherwood SHR-025-1400J
SHR0251400J
SM.CK016,6,2ZLNE
Nawiertaki z krótką częścią skrawającą do wiercenia blach i wykonywania nawierceń z wytrzymałym rdzeniem usztywniającym oraz zmniejszoną wielkością ścinania dla ułatwienia penetracji (zmniejszenia sił osiowych).
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Spotting & Centring |
| Marka | Sherwood |
| Cutting Direction | Prawy |
| Średnica wiertła | 5/32" cal |
| EAN13 Barcode | 5036140171060 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Finish/Coating | Black oxide |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 11/16" cal |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Długość całk. | 2 5/32" cal |
| Kąt wierzchołkowy | 135° stopni |
| Seria | S510 |
| Standard, norma | |
| Sup. Part No. | SHR-025-1400J |
| System pomiarowy | Inch |
| UNSPSC Code | 23241605 |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Walcowy |