Wiertło do nawierceń 6mm 120 stopni HSS Sherwood SHR0252535G PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło do nawierceń 6mm 120 stopni HSS Sherwood SHR0252535G
Sherwood SHR-025-2535G
SHR0252535G
KC-016,17,2ZN/SM.[NM]
Uwaga: odpowiednie tylko do płytkich nawierceń.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | NC Spotting |
| Marka, producent | Sherwood |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Średnica wiertła | 6 |
| EAN13 | 5036140173514 |
| ecl@ss | 21010101 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 20mm |
| Materiał | stal narzędziowa szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co, Cobalt High Speed Steel |
| Długość całkowita | 66 mm |
| Kąt wierzchołkowy | 120° stopni |
| Seria | C530 |
| Standard, norma | |
| Oznaczenie | SHR-025-2535G |
| System pomiarowy | Metryczny |
| UNSPSC | 23241605 |
Informacje dodatkowe
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | NC Spotting |
| Materiał | stal narzędziowa szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co, Cobalt High Speed Steel |
| Długość całkowita | 66mm |
| Kąt wierzchołkowy | 120° stopni |
| Numer produktu | |
| Seria | C530 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 20mm |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| System pomiarowy | Metryczny |
| Średnica wiertła | 6mm |
Dane techniczne
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Średnica wiertła w mm | 6mm |