Wiertło do nawierceń 8mm 120 stopni HSS Sherwood SHR0252536H
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło do nawierceń 8mm 120 stopni HSS Sherwood SHR0252536H
Sherwood SHR-025-2536H
SHR0252536H
Wiertło do nawierceń HSS 8mm, kąt 120 SHR0252536H
SHR-025-2536H
KC-016,18,8ZN/SM.[NM]
Uwaga: odpowiednie tylko do płytkich nawierceń.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | NC Spotting |
| Marka, producent | Sherwood |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Średnica wiertła | 8 |
| EAN13 | 5036140173521 |
| ecl@ss | 21010101 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 16mm |
| Materiał | stal narzędziowa szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co, Cobalt High Speed Steel |
| Długość całkowita | 79 mm |
| Kąt wierzchołkowy | 120° stopni |
| Seria | C530 |
| Standard, norma | |
| Oznaczenie | SHR-025-2536H |
| System pomiarowy | Metryczny |
| UNSPSC | 23241605 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | NC Spotting |
| Marka, producent | Sherwood |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Średnica wiertła | 8 |
| EAN13 | 5036140173521 |
| ecl@ss | 21010101 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 16mm |
| Materiał | stal narzędziowa szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co, Cobalt High Speed Steel |
| Długość całkowita | 79 mm |
| Kąt wierzchołkowy | 120° stopni |
| Seria | C530 |
| Standard, norma | |
| Oznaczenie | SHR-025-2536H |
| System pomiarowy | Metryczny |
| UNSPSC | 23241605 |
Dane techniczne
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Materiał wiertła | HSS |
| Średnica wiertła w mm | 8mm |