Wiertło do usuwania gwintowników M3 węglikowe SD2 2mm Kennedy KEN1541020K KEN-154-1020K MTM
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło do usuwania gwintowników M3 węglikowe SD2 2mm Kennedy KEN1541020K KEN-154-1020K
Usuwanie uszkodzonego gwintownika z otworu? Nic prostszego! Wykorzystaj nasze wiertła do usuwania złamanych gwintowników. Wiertła mają specjalną geometrię i wykonane są z bardzo twardego materiału, który może przewiercić gwintownik. Dzięki temu można bezpiecznie usunąć gwintownik z otworu. Wiertła do złamanych gwintowników występują w różnych rozmiarach dopasowanych pod konkretne rozmiary gwintu oraz w zestawie.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy |
| Średnica wiertła | 2 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140095847 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Materiał | Węglik |
| Maximum Tap Size | M3 |
| Minimum Tap Size | M3 |
| Supplier Part No. | 1541020K |
| Tap Size Range | M3 |
| Type | SD2 |
| UNSPSC Code | 23241605 |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Węglik |
| Długość całkowita | 31mm |
| Model, kod produktu | |
| Type | SD2 |
| Średnica wiertła | 2mm |
| Tap Size Range | M3 |
| Maximum Tap Size | M3 |
| Minimum Tap Size | M3 |
KEN1541020K
Wiertło do usuwania gwintowników z węglika SD2 2mm
KEN-154-1020K
KC-016,53,8ZN/SM.[NM]