Wiertło kowalskie 1.1/16" HSS chwyt walcowy 1/2" Sherwood SHR0251794M
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło kowalskie 1.1/16" HSS chwyt walcowy 1/2" Sherwood SHR0251794M
Sherwood SHR-025-1794M
SHR0251794M
KC-016,161,6ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| Diameter (inch) | 1 1/16" cal |
| EAN13 | 5036140172968 |
| ecl@ss | 21010101 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 3 3/8" cal |
| Długość całkowita | 6" cal |
| Oznaczenie | SHR-025-1794M |
| UNSPSC | 23241606 |
| Waga elementu | 315 g |
Dane techniczne
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Materiał wiertła | HSS |