Wiertło kowalskie 1.1/4" HSS chwyt walcowy 1/2" Sherwood SHR0251800T
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło kowalskie 1.1/4" HSS chwyt walcowy 1/2" Sherwood SHR0251800T SHR-025-1800T
- Średnica wiertła: 1.1/4"
- Długość części roboczej: 3.3/8"
- Długość całkowita: 6"
- Chwyt: zwężony na 13mm, 1/2"
- Materiał: HSS, stal szybkotnąca
- Kąt wierzchołkowy 118 stopni
- Tolerancja średnicy: h8
- Tolerancja chwytu: -0.01/0.08
- Wykonane zgodnie z BS328
- Waga: 410g
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| Diameter (inch) | 1 1/4" cal |
| EAN13 | 5036140172982 |
| ecl@ss | 21010101 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 3 3/8" cal |
| Długość całkowita | 6" cal |
| Oznaczenie | SHR-025-1800T |
| UNSPSC | 23241606 |
| Waga elementu | 410 g |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Walcowy |