Wiertło kowalskie 14mm 150mm HSS TiN Sherwood SHR0251736C
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło kowalskie 14mm 150mm HSS TiN Sherwood SHR0251736C
Sherwood SHR-025-1736C
SHR0251736C
x Sherwood SHR0251736C SHR0251736C
SHR-025-1736C
SM.CK016,66ZLNE
Bright Finish - TiN Tipped
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Średnica | 14mm |
| EAN13 Barcode | 5036140271852 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Długość rowków, części roboczej | 78mm |
| Długość całkowita | 150mm |
| Supplier Part No. | SHR-025-1736C |
| UNSPSC Code | 23241606 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Długość całkowita | 150mm |
| Kąt wierzchołkowy | 118 ° stopni |
| Point Type | Standard |
| Średnica chwytu | mm 1/2" cal |
| Długość rowków, części roboczej | 78mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | Works Standard |
| Klasa materiałowa | M2 |
| Wykończenie, powłoka | Tin Tipped |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Tolerancja średnicy chwytu | -0.01/0.08 |
| Średnica wiertła, wiercenia | 14mm |
| Wykonanie rowków | Rowki szlifowane< |
| Typ spirali | Zwykła spirala |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
Dane techniczne
| Powłoka wiertła | TiN |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Materiał wiertła | HSS |
| Średnica wiertła w mm | 14mm |