Wiertło kowalskie 14mm chwyt walcowy 1/2" Sherwood SHR0251806C
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło kowalskie 14mm chwyt walcowy 1/2" Sherwood SHR0251806C
Sherwood SHR-025-1806C
SHR0251806C
KC-016,33,9ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| Średnica | 14mm |
| EAN13 | 5036140173019 |
| ecl@ss | 21010101 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 78 mm |
| Długość całkowita | 150 mm |
| Oznaczenie | SHR-025-1806C |
| UNSPSC | 23241606 |
| Waga elementu | 133 g |
Dane techniczne
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Materiał wiertła | HSS |
| Średnica wiertła w mm | 14mm |