Wiertło kowalskie 15,5mm chwyt walcowy 1/2" Sherwood SHR0251807F MTM
dostępny
Cena regularna:
51,00 zł
Cena regularna:
41,46 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło kowalskie 15,5mm chwyt walcowy 1/2" Sherwood SHR0251807F
Sherwood SHR-025-1807F
SHR0251807F
Wiertło kowalskie, uchwyt równoległy 15.5mm HSS 1/2" SHR0251807F
SHR-025-1807F
KC-016,39,2ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| Średnica | 15.50 mm |
| EAN13 | 5036140173040 |
| ecl@ss | 21010101 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 78 mm |
| Długość całkowita | 150 mm |
| Oznaczenie | SHR-025-1807F |
| UNSPSC | 23241606 |
| Waga elementu | 145 g |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Średnica wiertła w mm | 15.5mm |