Wiertło kowalskie 15/16" HSS chwyt walcowy 1/2" Sherwood SHR0251788F
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło kowalskie 15/16" HSS chwyt walcowy 1/2" Sherwood SHR0251788F
Sherwood SHR-025-1788F
SHR0251788F
KC-016,105,6ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| Diameter (inch) | 15/16" cal |
| EAN13 | 5036140172944 |
| ecl@ss | 21010101 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 3 3/8" cal |
| Długość całkowita | 6" cal |
| Oznaczenie | SHR-025-1788F |
| UNSPSC | 23241606 |
| Waga elementu | 232 g |
Dane techniczne
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Materiał wiertła | HSS |