Wiertło kowalskie 16mm 150mm HSS TiN Sherwood SHR0251738G
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło kowalskie 16mm 150mm HSS TiN Sherwood SHR0251738G
Sherwood SHR-025-1738G
SHR0251738G
KC-016,77ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| Średnica | 16mm |
| EAN13 | 5036140271876 |
| ecl@ss | 21010101 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 78mm |
| Długość całkowita | 150mm |
| Oznaczenie | SHR-025-1738G |
| UNSPSC | 23241606 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Długość całkowita | 150mm |
| Kąt wierzchołkowy | 118° stopni |
| Point Type | Standard |
| Numer produktu | |
| Średnica chwytu | mm 1/2" cal |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 78mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | Works Standard |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Wykończenie, powłoka | Tin Tipped |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Tolerancja średnicy chwytu | -0.01/0.08 |
| Średnica wiertła | 16mm |
| Rodzaj rowków | Szlifowane rowki |
| Typ spirali | Normalna spirala |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | TiN |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Średnica wiertła w mm | 16mm |